Programátor strojů a zařízení

Datum: 10.11.2018

Místo: Lanskroun, CZ

Firma: SCHOTT AG

Mezinárodní technologická skupina • speciální sklo a sklokeramika • více než 130 let zkušeností • více než 15 500 zaměstnanců v 33 zemích • inovativní nápady pro zítřejší svět

Co je váš další milník?

Divize SCHOTT Electronic Packaging (Elektronické obaly) je předním vývojovým centrem a výrobcem hermetických pouzder a dalších komponentů pro spolehlivou a dlouhodobou ochranu citlivých elektronických zařízení. Našimi hlavními technologiemi jsou sklo-kovová a keramicko-kovová  těsnění, tepelně citlivé komponenty stejně jako celá škála nejmodernějších řešení v oblasti speciálního skla.

Vaše Náplň Práce/úkoly

  • Programové úpravy a vývoj softwaru strojů a zařízení
  • Podpora výroby při havarijních elektrických/softwarových poruchách
  • Vytváření návrhů úprav dle požadavků technologie a výroby
  • Realizace schválených návrhů a příprava podkladů pro poptávky
  • Správa a rozvoj softwarového registru a archivace SW strojů a zařízení
  • Vytipování náhrad nedostupných elektronických náhradních dílů

Váš Profil

  • Min. SŠ/VŠ elektronického zaměření
  • Platné osvědčení z vyhl. 50/minimálně §6
  • 5let praxe programování programovatelných automatů Siemens + dalších výhodou
  • Znalost programování v prostředí PLC Siemens, WinCC (Siemens STEP7, TIA portal), znalosti v oblastech automatizační techniky (senzorika, pneumatika, robotika)
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita, časová flexibilita
  • Znalost AJ výhodou

Vaše Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5 % z měsíční hrubé mzdy
  • Roční cílový bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní stravování
  • 25 let zkušeností
  • Neformální dress code, příjemné pracovní prostředí, pohodoví kolegové
  • Další benefity (kulturní a společenské akce, podpora sportovních aktivit a zdraví)

Můžete se těšit na plnění zajímavých úkolů a odvážné výzvy ve formě budoucích projektů, ale také na dobře motivovaný a přátelský tým spolupracovníků, a to vše v oblastech, které mění naší budoucnost. Chcete se stát úspěšným spolu s námi? Pak nám prosím zašlete vaší žádost: SCHOTT CR, s.r.o., Human Resources, Zuzana Obrajterova

SCHOTT CR, s.r.o., Lanskroun Human Resources, Zuzana Obrajterova, +420725694613

Pracovní segment: Technical Support, Technology