IT Specialista

Datum: 9.8.2019

Místo: Lanskroun, 534, CZ

Firma: SCHOTT AG

Mezinárodní technologická skupina • speciální sklo a sklokeramika • více než 130 let zkušeností • více než 15 500 zaměstnanců v 34 zemích • inovativní nápady pro zítřejší svět

Co je váš další milník?

Divize SCHOTT Electronic Packaging (Elektronické obaly) je předním vývojovým centrem a výrobcem hermetických pouzder a dalších komponentů pro spolehlivou a dlouhodobou ochranu citlivých elektronických zařízení. Našimi hlavními technologiemi jsou sklo-kovová a keramicko-kovová  těsnění, tepelně citlivé komponenty stejně jako celá škála nejmodernějších řešení v oblasti speciálního skla.

Vaše Náplň Práce/úkoly
  • Řízení podpory aplikací
  • Aplikační projekty
  • Analýza a konzultace aplikací
  • Koordinace interního a externího vývoje aplikací
  • Příp. interní vývoj aplikací
Váš Profil
  • Min. nižší stupeň VŠ vzdělání – nejlépe informatika
  • Min. 3 roky praxe v mezinárodní korporaci výhodou
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni
  • Znalost řízení IT služeb / podpory aplikací
  • Znalost řízení projektů (nejlépe PRINCE2)
  • Znalost vývoje aplikací - výhodou
  • Spolehlivost, komunikativnost, proaktivita, schopnost pracovat v týmu, schopnost řešit komplexní úkoly
  • Ochota cestovat (i do zahraničí)
Vaše Benefity
  • Pravidelný mzdový růst
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5 % z měsíční hrubé mzdy
  • Roční cílový bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní stravování
  • Možnost spoluvytvářet IT v mezinárodní skupině SCHOTT, práce s moderními IT technologiemi.
  • Další benefity (kulturní a společenské akce, podpora sportovních aktivit a zdraví, systém Cafeteria)

Můžete se těšit na plnění zajímavých úkolů a odvážné výzvy ve formě budoucích projektů, ale také na dobře motivovaný a přátelský tým spolupracovníků, a to vše v oblastech, které mění naší budoucnost. Chcete se stát úspěšným spolu s námi? Pak nám prosím zašlete vaší žádost: SCHOTT CR, s.r.o., Human Resources, Zuzana Obrajterova

SCHOTT CR, s.r.o., Lanskroun Human Resources, Zuzana Obrajterova, +420725694613