Nahrávání...

Vedoucí skladového hospodářství

Datum: 8.4.2021

Místo: Lanskroun, CZ

Firma: SCHOTT AG

Mezinárodní technologická skupina • speciální sklo a sklokeramika • více než 130 let zkušeností • více než 16 000 zaměstnanců v 34 zemích • inovativní nápady pro zítřejší svět

Co je váš další milník?

Divize SCHOTT Electronic Packaging (Elektronické obaly) je předním vývojovým centrem a výrobcem hermetických pouzder a dalších komponentů pro spolehlivou a dlouhodobou ochranu citlivých elektronických zařízení. Našimi hlavními technologiemi jsou sklo-kovová a keramicko-kovová  těsnění, tepelně citlivé komponenty stejně jako celá škála nejmodernějších řešení v oblasti speciálního skla.

Vaše Náplň Práce/úkoly

Vedení a motivace týmu referentů skladu, celního oddělení a předního dělníka skladu

Identifikace a realizace potřeb k průběžnému zlepšování procesů skladu

Účast na projektech rozvoje ve spolupráci s vedoucími ostatních oddělení

Řízení inventur a odpovědnost za správnou evidenci skladovaných zásob

Řízení a koordinace svěřených procesů

Orientace v ERP systému SAP na úrovni klíčového uživatele pro procesy skladu

Váš Profil

  • SŠ/VŠ  vzdělání
  • Praxe min 3 roky  na řídící úrovni
  • Schopnost řídit a motivovat svůj tým
  • Komunikativnost, časová flexibilita, spolehlivost
  • Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, pozitivní a aktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost práce s daty v ERP systému, znalost  systému SAP výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní  úrovni
  • Znalost praktického uplatňování metod “štíhlé výroby“ a zkušenost s kanban systémem výhodou

Vaše Benefity

  • Zajímavé finanční ohodnocení a pravidelný mzdový růst
  • Roční cílový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5 % z měsíční hrubé mzdy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zvýhodněné firemní stravování
  • Firemní jazykové kurzy
  • Podpora osobního rozvoje
  • Podpora sportovních aktivit a zdraví
  • Firemní kulturní a společenské akce
  • Další zajímavé a motivující firemní benefity

Můžete se těšit na plnění zajímavých úkolů a odvážné výzvy ve formě budoucích projektů, ale také na dobře motivovaný a přátelský tým spolupracovníků, a to vše v oblastech, které mění naší budoucnost. Chcete se stát úspěšným spolu s námi? Pak nám prosím zašlete vaší žádost: SCHOTT CR, s.r.o., Human Resources, Zuzana Obrajterova

SCHOTT CR, s.r.o., Lanskroun Human Resources, Zuzana Obrajterova, +420725694613

Pracovní segment: ERP, Warehouse, SAP, Technology, Manufacturing