Állásajánlat megosztása

Termelési Oktató

Dátum: 2019.01.31.

Hely: Lukácsháza, VA, HU

Vállalat: SCHOTT AG

Nemzetközi technológiai csoport • speciális üvegek • high-tech anyagok és alkotóelemek • több mint 130 év tapasztalata • több mint 15.500 alkalmazott • 34 országban • innovatív ötletek a jövőnkért

Legyen a SCHOTT a következő mérföldkő az életedben!

A Te Feladataid

  • A vizuális ellenőrzés területéhez tartozó oktatási anyagok készítése, vizuális ellenőrök oktatása és vizsgáztatása
  • A területhez tartozó trénerek munkájának folyamatos felügyelete, támogatása
  • A területhez tartozó új munkavállalók kiválasztási és betanítási folyamatában való aktív részvétel
  • Aktív részvétel és támogatás a területet érintő folyamat-, termék- és gépfejlesztési, validálási programokban és oktatásban
  • Utómunka dokumentáció naprakészen tartása
  • Gyárthatósági vizsgálat lefolytatása csomagolási szempontból
  • Teljeskörű tréning adminisztráció
  • SOP dokumentáció (módosítások kezelése)
  • Projektekben való részvétel

A Te Profilod

  • Középfokú végzettség/ érettségi
  • Vizuális ellenőrzés vagy minőségellenőrzés területen szerzett 10 éves gyakorlat
  • Oktatóként termelőüzemben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rendszer- és folyamatorientáltság
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos

A Mi Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem, kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrier lehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő nemzetközi vállalat

Érdekes feladatokra és kihívásokkal teli projektekre, valamint motivált és barátságos csapatra számíthatsz. Osztoznál velünk sikereinkben? Küldd el jelentkezésed: SCHOTT Hungary Kft., HR, Ilona Mosonyi

A SCHOTT-nál mindig szívesen látjuk a tehetségeket. A Toborzási Bónusz Programunk célja, hogy ösztönözzük a munkatársainkat is arra, hogy ajánlják a munkahelyüket barátaiknak, ismerőseiknek. Ha ismersz a nyitott álláslehetőségeink valamelyikére megfelelő szakembert, akkor a Toborzási Bónusz program keretében várjuk az illető jelentkezését az ajánló munkavállalónk nevének feltüntetésével. Sikeres felvételt követően bruttó forint toborzási bónusszal díjazzuk az ajánlásodat.

SCHOTT Hungary Kft., Lukácsháza Human Resources, Ilona Mosonyi, +3694568484