Referent zákaznického servisu

Datum: 8.11.2018

Místo: Valasske Mezirici, CZ

Firma: SCHOTT AG

Mezinárodní technologická skupina • speciální sklo a sklokeramika • více než 130 let zkušeností • více než 15 500 zaměstnanců v 33 zemích • inovativní nápady pro zítřejší svět

Co je váš další milník?

Naše obchodní jednotka osvětlovacích a zobrazovacích řešení nabízí podnětná řešení pro přenos osvětlení a zobrazení vhodná pro využití na trzích automobilového a leteckého strojírenství, lékařského vybavení , ale také v průmyslovém a bezpečnostním odvětví. Díky výrobním jednotkám osvětlovacích a zobrazovacích řešení v Evropě a severní Americe a celosvětové prodejní síti je společnost SCHOTT předním dodavatelem optických komponentů.

Vaše Náplň Práce/úkoly

Denní komunikace se skupinou vyčleněných zahraničních zákazníků v anglickém a německém jazyce

Přijímání a vyřizování objednávek od zákazníků, jejich zpracování a aktualizace v systému SAP

Řešení zákaznických problémů (reklamace, záruky)

Správa zákaznických dat v SAP, CRM, aktualizace ceníků a produktových listů

Forecasting a střednědobé plánování zákaznických ptřeb

Řešení platebních záležitostí

Tvorba analýz a reportů

Evidence a archivace objednávek

Spolupráce s oddělením plánování výroby

Váš Profil

SŠ/VŠ vzdělání

Praxe min. 2 roky v oblasti prodeje, zákaznického servisu se zahraničními partnery

Vynikající znalost anglického a neměckého jazyka slovem i písmem

Velmi dobrá znalost systémů CRM, Business Intelligence, EDI

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Dobrá znalost práce na PC (Windows,MS Excel), znalost systému SAP velkou výhodou

Orientace na zákazníka a služby, spolehlivost, iniciativa, odpovědnost, samostatnost

Řidičský průkaz B

Vaše Benefity

K měsíční mzdě navíc měsíční prémie a roční bonus

Příspěvek na penzijní připojištění

Benefitový systém Cafeterie

Další zaměstnanecké benefity (poukázky Flexi Pass, firemní akce, příspěvky na dětské tábory, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na elektro…)

Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě

Můžete se těšit na plnění zajímavých úkolů a odvážné výzvy ve formě budoucích projektů, ale také na dobře motivovaný a přátelský tým spolupracovníků, a to vše v oblastech, které mění naší budoucnost. Chcete se stát úspěšným spolu s námi? Pak nám prosím zašlete vaší žádost: SCHOTT CR, s.r.o., Human Resources, Romana Martinakova

SCHOTT CR, s.r.o., Valasske Mezirici Human Resources, Romana Martinakova, +420571686118

Pracovní segment: Logistics, ERP, SAP, CRM, Business Intelligence, Operations, Technology