Rólunk

SCHOTT Pharmaceutical Systems üzletágunk a világ egyik vezető gyártója a gyógyszeripari elsődleges csomagolóanyagok és az analitikai laboratóriumi szolgáltatások területén.Több mint 600 termelési sor állít elő több mint 10 milliárd üveg és polimer anyagból készült fecskendőt, üvegcsét, ampullát, karpullát és speciális cső terméket 13 országban szerte a világon.

Feladataid

  • A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése, hulladékok kezelése és selejtezése
  • Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára
  • Vevői minták, belső ellenőrzésre váró minták, illetve visszatartott minták kezelése, eljutattása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint
  • Minden komponens, anyag és félkésztermék ki- és visszakönyvelése a SAP-ban a felhasználás szerint
  • Félkész termékpaletták (üvegfecskendő, 2s termék) átmeneti tárolása
  • Mosósor ellátása  igény esetén félkész termékekkel
  • Késztermékek mozgatása a készáru raktárba
  • Leltározás

Képesítéseid

  • Minimum középiskolai végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Svájci betanulás vállalása
  • Műszaki alapvégzettség, termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat előny
  • MS office ismerete, minimum felhasználó szint (word, excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű fegyelem
  • Precízitás

A Mi Ajánlatunk

A SCHOTT nyitottsága az Ön további fejlődésének elősegítésére éppoly széleskörű, mint kiegészítő juttatásaink köre. Az aktív egészségmenedzsmenttől a rugalmas munkaidőn át egészen a vállalati nyugdíj konstrukciókig: minden az Ön céljaihoz és igényeihez igazodik. Fedezze fel különleges vállalati kultúránkat, amelyben mindenkinek lehetősége nyílik teljes potenciáljának kibontakoztatására.

A SCHOTT-nál olyan egyedülálló vállalati kultúra várja Önt, amelyben hangsúlyt fektetünk az egyenlő bánásmódra, a sokféleségre és a befogadásra. Valljuk, hogy vállalatunk sikerének előfeltételét a motivált és elkötelezett munkavállalóink jelentik.

Kantin

A Te személyes kapcsolattartód

 Érdekes feladatokra és kihívásokkal teli projektekre, valamint motivált és barátságos csapatra számíthatsz. Osztoznál velünk sikereinkben? Küldd el jelentkezésed: SCHOTT Hungary Kft., HR, Szilvia Kalanyos

*A SCHOTT-nál, a személyiséged számít - nem a nemed, a hovatartozásod vagy a származásod.

Termelési logisztikus*

Munkakör: Pharmaceutical, SAP, ERP, Science, Technology